OKULLAR AÇILDI

Değerli Minibüsçü dostlarım..
Bildiğiniz gibi çocuklarımız geride bıraktığımız pazartesi günü, 2022-2023 eğitim öğretim yılına başladılar.
Bizler de, onlar gibi anne ve babaları olarak heyecanlıydık. Ebeveynleri olarak görevlerimizi yerine getirdik. Onları okula hazırladık..
Benim sizlerden ricam, güzergahlarınızda sadece okul çevrelerinde değil her yerde, caddelerde ve sokak aralarında önümüze çıkabilecek çocuklara dikkat etmeniz, yine okul yakınından geçerken derste olan çocuklarımızı rahatsız ermemek için gereksiz yere korna çalmamaya özen göstermenizdir.
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimine bizlerde bu şekilde katkıda bulunalım.
Bu hususlara azami dikkat edeceğinize inanıyor, işlerinizde bol kazanç diliyorum.


Mehmet Kayışdikici
İzmir Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı

1 yorum

  1. Ugur okullari karsiyaka semikler kampüsüne kayıt ettirdiğim oğlumu ayni zamanda okulun anlaşmış olduğu servis firmasına yazdırdım. Adı üstüne çocuk servisi olan firma tekel olduğu için ve başka altarnetifim olduğu için oğlumu evin en yakınında güzergaha uyumayacağım evin önüne yakin yerde değilde daha uzak bir mesafede bırakacağını istemiyorsak oğlumu servisten alabileceğinizi iletmiştim. Servis demek heleki çocuk servisi demek çocuğu evinin önünde bırakmak demektir. Çocuğumu servise vermemin sebebi güven ve evinin önünde güvenle bırakilmasıdır. Ödediğim ücret tek yön için 12.650 tl dir bu rakamı ödeyip birde dolmuş duraklarının önünde birakicam demesi çok anlamsız ve hatalıdır. Okul yönetimi bu servisler firmasından para alıyor olmasına rağmen asla konuya müdahale etmemiş öğrencisinin güvenliğini korumamistir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*